Zawody dla amatorów – zapisy otwarte!

20 wioseł, jeden bęben, jeden ster. tyle potrzeba, aby poruszyć Wodnego Smoka. W ostatni weekend lata pod Wawelem drużyny dosiadające grzbietów tych 14-metrowych bestii po raz trzeci zmierzą się w walce o Smoczy Graal. Może zdobędzie go właśnie Twoja ekipa?VI-miedzyuczelniany-wyscig-smoczych-lodzi-14

Zapraszamy na III Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Polski EDF w Smoczych Łodziach! 17 września o godzinie 10:00 na Bulwarze Poleskim w Krakowie, naprzeciw groty Wawelskiej, wszystkie chętne drużyny będą ścigać się na dystansie 200 metrów w systemie pucharowym.

Czym właściwie są Smocze Łodzie? To licząca sobie ponad 2300 lat grupowa dyscyplina sportów wodnych wywodząca się z Chin. Dwudziestu wioślarzy napędza łodź w rytm wybijany przed dobosza siedzącego na d…. Weźcie udział w treningach, które pomogą Wam opanować tajniki pływania Smoczą Łodzią, by 17 września udowodnić, że to właśnie Wy jesteście godni tytułu Mistrza Polski! Po zawodach odbędzie się impreza dla wszystkich zawodników, połączona z ceremonią rozdania nagród.

—————————————-

Zobaczcie, jak bawiliśmy się podczas poprzednich edycji zawodów: Media

Zapoznaj się z regulaminem zgłoszeniowym dla drużyn: regulamin-2016-III-OAMP-EDF. W razie pytań, proszę pisać na adres: kontakt@wyscigsmoczychlodzi.pl lub dzwonić pod numer: 509 811 104.

Odwiedź również fanpage krakowskiego klubu Smoki Południa: https://www.facebook.com/Smoki.Poludnia

No Replies to "Zawody dla amatorów - zapisy otwarte!"


    Got something to say?

    Some html is OK